ODWIEDZAJCIE 1D-ONE-STEP-TO-HELL.BLOGSPOT.COM

CZYLI MÓJ KOLEJNY BLOG Z OPOWIADANIEM O 1D!

ZAPRASZAM! ♥

Wasze blogi + SPAM

Blogi, które czytam i polecam ;)
Kolejność jest przypadkowa.


1. http://one-direction-and-ammie.blogspot.com/
2. http://keep-calm-and-go-to-londyn.blogspot.com/
3. http://you-are-my-shelter.blogspot.com/
4. http://love-story-cody-simpson.blogspot.com/
5. http://only-one-direction.blogspot.com/
6. http://one-love-one-direction.blogspot.com/
7. http://expensivedeesfics.tumblr.com/
8. http://everydayabnormal-1d.blogspot.com
9. http://i-hope-it-gives-you-hell.blogspot.com/
10. http://playthesameoldgame.blogspot.com/
11. http://beneaththewords.tumblr.com
12. http://old-kids-hate-all.blogspot.com/
13. http://tlumaczenie-danger.blogspot.com/
14. http://show-me-the-lovee.blogspot.com/
15. http://ho-run.blogspot.com/
16. http://forget-about-the-clock.blogspot.com/
17. http://our-unusual-story.blogspot.com/
18. http://you-love-me-for-who-i-am.blogspot.com
19. http://we-have-moment.blogspot.com/
20. http://cody-simpson-storry.blogspot.com
21. http://larry-beautiful.blogspot.com/
22. http://1d-my-little-mystery-girl.blogspot.co.uk
23. http://ohh-my-my.blogspot.com/
24. http://heywildwind.blogspot.com/
25. http://gottabeyou-opowiadanieo1d.blogspot.com
26. http://frozenxxhands.blogspot.com
27. http://give-me-free-time.tumblr.com


W komentarzach możecie zostawiać linki do swoich blogów. 

82 komentarze:

 1. http://from-hatred-to-love.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam też na swój blog. http://mojeopowiadanieez1d.blogspot.com/ Tego nie da się streścić .. ;d

   Usuń
 2. http://loveisfucked.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie zapraszam na: you-liberate-me.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://swag-love-and-you.blogspot.com/ - Lexi

  OdpowiedzUsuń
 5. http://truefriendshipandmaybelove.blogspot.com/ ZAPRASZAM NIEDAWNO ZACZĘŁAM :)

  OdpowiedzUsuń
 6. if-i-want-it-i-can.blogspot.com .X
  @karLla136

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)

  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/02/rozdzia-szosty.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)

  Rozdział siódmy


  „W uroczej i romantycznej atmosferze Louis Tomlinson oświadczył się swej wybrance.”

  Trudno czekać na coś , co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, Jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz. Kiedy się kocha, to jest się szczęśliwym cały czas bez względu na okoliczności. Tylko jednak jak wiesz, że coś się kroki nie czujesz się już tak samo . Są w życiu chwile, gdy myślę, że gorzej być nie może . Wtedy właśnie się okazuje, że się mylę.
  Wpatrywałam się przed siebie niczym zahipnotyzowana. Ocknęłam się dopiero wtedy kiedy większa fala lekko mnie ochlapała. Wstałam z piasku i szurając nogami podeszłam bliżej morza. Spoglądając na cień swojego chłopaka odwróciłam się w jego stronę.
  - Dlaczego jesteś taka nieobecna? – zatroskany podszedł do mnie. Wspięłam się lekko na palcach i wpiłam się w jego usta.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. SPAM !
  zapraszam na mój nowy blog Opowiadanie o chłopakach z 1D http://real-life-or-fairy-tale.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)

  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/03/rozdzia-osmy.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)
  Rozdział ósmy
  „A, więc, to jest Bella moja dziewczyna”
  Oczami Nialla
  Czy tak trudno zrozumieć, że chce się przejść? Widocznie tak. Nie mogą w końcu dać mi trochę luzu i nie wypytywać co robię, kiedy nie ma ich w pobliżu!
  Z trudem wydostałem się z domu, kiedy oni oglądali bardzo interesujący film. Sądzę, ze propozycja dość dobrze nie była przemyślana, bo połowa towarzystwa usypiała. Kiedy w końcu zniknąłem z pola widzenia biegiem skierowałem się do parku, by zdążyć na czas, choć i tak wiedziałem, że to niemożliwe. W tej chwili przydała, by się być super bohaterem albo przynajmniej się teleportować.
  Oczywiście mogłem wyjść wcześniej i spokojnie spacerkiem dojść do parku niestety, jeśli chciałem wyjść bez wywiadu środowiskowego ta opcja była jedyną. Przez nich moje starania poszły na marne. Kilku godzinne przygotowania poszły w piach.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. [SPAM]
  Chciała bym zaprosić cię na mojego bloga. Mam nadzieje ,że zainteresują cię losy Jasmine i Niall'a.
  http://reason-to-smilex.blogspot.com/
  Zapraszam również na mojego drugiego bloga ,który będę prowadzić po zakończeniu RTS.
  http://rember-the-name.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. hej :) chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowiutkiego bloga pt. "Breath of Blue". Opowiada on o uczennicy szkoły muzycznej w Coulsdon Town (szósta strefa Londynu) oraz jej przeżyciach. Będzie trochę miłości, trochę przyjaźni, trochę smutku i agresji :) Z udziałem niesławnych One Direction! Mam nadzieję, że zwiastun, który jest zamieszczony na blogu, Cię zainteresuje do czytania mojego opowiadania :) Prolog już dodany! Liczy się każdy czytelnik, liczysz się Ty, dla mnie! link: http://breath-of-blue.blogspot.com/ Z góry bardzo przepraszam za spam :) całuję, Pluton <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Siedemnastoletnia dziewczyna imieniem Irmis Mercer po śmierci swoich rodziców trafia pod opiekę dziadków. Starsze małżeństwo chętnie pragnie zaopiekować się swoją wnuczką, mimo, że widziało ją zaledwie kilka razy. Gdy nastolatka trafia do domostwa swoich krewnych ci witają ją całą serią przestróg. Wkrótce dziewczyna poznaje sekret, który skrywali jej rodzice. Dowiaduje się o istnieniu niezwykłej krainy. Przenosi się do świata, który przez wieki był schronieniem czarodziejskich istot żyjących według pradawnych reguł. Zamieszkiwany przez zachłanne trolle, figlarne satyry, zgryźliwe czarownice, psotne chochliki i zazdrosne wróżki. Czy Irmis złamie zakaz i uwolni siły zła? Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego opowiadania, które przeniesie Cię do krainy magicznych postaci.

  [http://wave-memories.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 14. louis-younger-sister.blogspot.com

  Historia 13-letniej Nicoli, która dowiaduje się, że jak była mała została porwana. Dziewczyna musi wyjechać do swojej prawdziwej rozdziny, do Anglii, gdzie zaczyna nowe życie. Poznaje swoją rodzinę, zamieszkuje ze starszym bratem i jego przyjaciółmi z zespołu.
  Czy chłopaki dadzą radę wychowywać młodszą siostrę Tomlinson? Czy Niki odnajdzie się w nowym życiu? Jak potoczy się dalszy los młodej dziewczyny?

  OdpowiedzUsuń
 15. Dwoje młodych i bardzo utalentowanych ludzi. Ona i on. Zakochani w sobie do granic możliwości. Czy tragiczne przeżycia dziewczyny, odległość 1720 km i długotrwałe rozłąki nie zniszczą tego wspaniałego uczucia? Tego musicie przekonać się sami ale wiedzcie że że życie szykuje im dużo niespodzianek.

  Zapraszam:
  http://meandonedirection-julia.blogspot.com/
  xx Julia

  OdpowiedzUsuń
 16. [spam]
  Jutro znowu nastanie dzień i trzeba iść do szkoły.
  Kolejny nóż w serce...
  Wszystkie wyzwiska, śmiechy, plotki.
  Przecież nic im nie zrobiłam.
  Dlaczego przeszkadza im to, że się uczę?
  Może chcę coś osiągnąć.
  a nie mieszkać pod mostem.
  Chciała bym z tond uciec.
  Ale gdzie? [...]

  Zapraszam na moje nowe opowiadanie, na którym jest 1 rozdział .
  Mile widziane komentarze.
  http://dzieli-nas-wszystko-jednoczy-milosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. zapraszam na mojego bloga (;
  i-will-always-be-next-to-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. [Spam]
  Życie czasem potrafi płatać figle i mieszać w życiu.
  Charlie-jest z pozoru zwykła dziewczyną, która przeszła dość wiele. Jeden niefortunny wypadek, ucieczka i początek czegoś nowego.A kiedy będzie myślała, że jej życie zaczyna się układać wszystko się skomplikuje.
  Kto pomoże jej wszystko poukładać i zacząć spokojne życie? Komu uda się zdobyć jej zaufanie i odkryć wszystkie tajemnice?
  Stary zapomniany przyjaciel czy nowy nieznajomy?
  Więcej dowiesz się na blogu: http://true-hapiness.blogspot.com
  Zapraszam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. http://take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/

  "To tak jakby pokochać własnego wroga. Zacząć oddychać wiedząc, że jest blisko. Naprawdę go nienawidzę. Naprawdę mam go dosyć. Tylko czasami czuję jakby był moją kokainą. To jego obecność daje mi siły, a zapach męskich perfum przyprawia mnie o motylki w nosie. Kocham go całym sercem, ale jednocześnie nienawidzę. Czuję się ja dwie osoby w jednym ciele"

  OdpowiedzUsuń
 21. SPAM
  Emily to dziewczyna z wieloma problemami. Jej rodzice wyparli się jej, gdy powiedziała im, że nie chce studiować prawa, i tak z Francji przeprowadziła się do swojego kuzyna - Josh'a. Tak, Josh'a - perkusiste zespołu One Direction. Jednak Niall zachowuje się bardzo dziwnie. Pije, pali. Dlatgeo Josh poświęca więcej czasu zespołowi. Emily zaczyna nienawidzić chłopaków. Jednak co takiego się stanie, gdy będą zmuszeni mieszkać ze sobą przez 3 tygodnie
  ?
  http://life-never-change.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam do mnie ;) http://the-free-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. http://1d-lovestory-liriwiki.blogspot.com/
  Zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 24. Magda z zaciekawieniem obserwuje własne otoczenie. Interesują ja ludzie. To, w jaki sposób zachowują się w poszczególnych sytuacja. Słowa padające z ich ust. Mimika ich twarzy, gdy są szczęśliwy lub gdy ich serce przepełnione jest bólem. Marzenka, Emil, Cichy... jacy oni są? Co nimi kieruje, podczas dokonywania wyborów? Co pochłania bez reszty ich wolny czas? I dlaczego wszyscy mają coś, dzięki czemu ich życie jest lepsze, a ona sama w środku czuje się pusta?

  http://malolata-w-tarapatach.blogspot.com/

  :)

  OdpowiedzUsuń
 25. 1.
  Autor : Kamila Sobczak / Kaczuszka <3 (podpis)
  Link : http://opowiada-kamila69.blogspot.com/
  Rodzaj : Fantastyka, Romans

  Fabuła : Małe misteczko Folls mieszczące się gdzieś w obszernej Anglii. Niejaka Julia - nieco zakompleksiona i raczej małotowarzyska siedemnastolatka - pod wpływem swoich rodziców będzie musiała się tam przeprowadzić. Nowe miasto, nowe życie i nowi przyjaciele, do których będzie się zaliczali Harry, Zayn, Niall, Liam, Louis i Amanda. Z pozoru jej życie jak i życie jej przyjaciół wygląda normalnie tak jak u reszty mieszkańców miasta. Została tylko jeszcze jedna kwestia. Co się stanie jak okarze się, że ''przyjaciele'' Julii tak na prawdę nie są ludźmi?...

  Dopowiastka : W tym opowiadaniu, występują chłopaki z One Direction, ale nie są oni sławnym zespołem.

  2.
  Autor : Kamila Sobczak / Kaczuszka <3 (podpis)
  Link : http://nie-chce-juz-zyc-kaczuszka69.blogspot.com/
  Rodzaj : Romans, Życie

  Fabuła: ''Nie, chcę już żyć'' - tak zakcentowała swoję życie pewna nastolatka w najgorszy i najbardziej pewnie pamiętliwy dla niej dzień życia. Nadia - mieszkająca z ojcem alkoholikiem. Bita, poniżana i czasem gwałcona. Jej matka umarła jak była mała. Jej życie to koszmar. Zaczęło się ''zmieniać'', gdy po nieudanym gwałcie ojca ucieka od niego, ale czy na lepsze? Czy zwykła dla niej piątka chłopaków zmieni jej życie na lepsze?

  Dopowiastka : W tym opowiadaniu wystepuję One Direction.

  3.
  Autor : Kamila Sobczak / Kaczuszka <3 (podpis)
  Link : http://niespelnione-marzenia1d.blogspot.com/
  Rodzaj : Psychologiczny, Romans, Życie

  Fabuła : Psychiatryk - na pozur to słowo kojarzy nam się z czymś nieprzyjemnym, z czymś z czym nie chcemy mieć doczynienia czy jakiejkolwiek styczności. Dla Emily to dom. Dom, w którym za wszelką cenę chcę pozostać, nawet jeżeli musiałaby udawać wariatkę. Wymuszane napady - nie zawsze nieprawdziwe - , patrzenie się w pustą przestrzeń, połykanie, a raczej udawanie zarzywania pigułek i siedzenie w izolatce to dla niej norma. Rutyna, dzieki której czuje się bezpieczna, a poczucie winy ją opuszcza. Strach, strach przed piątką dobrze jej znanych chłopaków...Czy uda sie jej go przezwyciężyć i czy, w końcu odwarzy się opuścić mury swojego azylu?

  Dopowiastka : W tym opowiadaniu występują chłopcy z One Direction.

  ZAPRASZAM GORĄCO!

  No to chyba na tyle ;D.

  Kaczuszka <3

  OdpowiedzUsuń
 26. Niall Horan przypadkiem znajduje się we właściwym czasie i miejscu, żeby uratować Chloe życie. Kilka zbiegów okoliczności skutkuje tym, że para zaczyna spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Jednak Niall nie potrafi się związać, żyje imprezami i zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Czy mimo stylu życia chłopaka i tajemnic dziewczyny, bohaterowie będą razem?
  Dowiesz się na http://emotive-emotions.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. www.ellizabeth-story.blogspot.com

  We live, as we dream - alone.

  Ellizabeth jednego dnia traci wszystko - nadzieje, spokój, szansę na normalne życie. Rodziców. Tak, zginęli w wypadku. A Liz? Ona musi jechać do Londynu, do brata. Do miejsca, gdzie nie zna nawet języka. Jednak wydawać by się mogło, że to nic wielkiego, że za chwilę jej życie wróci do normy. Ale co jeśli jej los ma inne plany? Jeśli chce sobie trochę z niej pożartować?
  Narkotyki, przemoc, samotność, prostytucja.
  Co zmusiło Liz do zejścia na tą drogę? Czy jeden chłopak zdoła ją ochronić? Jeśli nie jeden, to może pięciu?

  OdpowiedzUsuń
 28. Valerii. Na pozór normalna czternastolatka, mieszkająca w niewielkiej miejscowości koło Warszawy. Cicha i spokojna. Ułożona oraz bardzo utalentowana. Pewnego dnia jej najskrytsze marzenie wychodzi na światło dzienne, a co najważniejsze- spełnia się. Dziewczyna wyjeżdża do Londyńskiego X Factora, gdzie wraz z czwórką innych chłopaków, stworzy zespół, by zmierzyć się z konkurencją. JR? Takie jak zawsze, a jednak inne... Simon Cowell, Nicole Scherzinger, Cheryl Cole i... One Direction. Piątka utalentowanych nastolatków, która otrzymała możliwość oceniania wspaniałych wokalistów. Czy pomimo dużej różnicy wieku, sławy, odmiennych charakterów, klątwy i przeciwności losu, nienawiści, a przede wszystkim miłości, udam im się dobrnąć do końca? Czy będzie on przyjemny? Zapraszam : http://onedirection-loveadventure.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 30. Cztery dziewczyny, cztery tygodnie i jedna wielka przygoda, której żadna z nich się nie spodziewała...
  Te wakacje zmienią wszystko.
  Ola, Angelica, Ala i Oliwa zawsze tworzyły zgraną paczkę. Tego lata miało spełnić się ich największe marzenie - jadą na kolonię do Londynu.
  Co jednak będzie, gdy wymarzony obóz zamieni się w prawdziwe piekło z powodu pięciu znienawidzonych chłopców?
  Jak poradzą sobie dziewczyny?
  Czy ta przyjaźń przetrwa?
  I najważniejsze... czy żadna z nich się przypadkiem nie zakocha?

  Serdecznie zapraszam na moje opowiadanie z One Direction !!! Nie tylko dla fanów !

  dreamswillcometruee.blogspot.com

  Dopiero się rozkręcam !!!

  OdpowiedzUsuń
 31. [Spam] "Zakochana po uszy w kryminaliście? Okropny pomysł! Jego stałym zawodem jest sprzedawanie narkotyków. Nóż w jego tylnej kieszeni to normalność , a w jego apartamencie można znaleźć sporą ilość pistoletów. Zawitał nawet na parę miesięcy do więzienia. Pytacie dlaczego? Rabunki, narkotyki i seks z nieletnimi to tylko parę rzeczy przez które stał przed sądem i błagał o uniewinnienie. Mówił, że jeszcze nigdy nie obdarował jakiejkolwiek osoby mocniejszym uczuciem. Ale czy to prawda? Kto wie... Ludzie określają go jako 'bandytę'. Spiera się ze mną i udowadnia mi to że jest dla mnie nieodpowiedni." 'Mamo, zakochałam się w kryminaliście, to niedorzeczne!'

  Zachęcam do zajrzenia ;) in-love-with-a-criminal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na opowiadanie o dwóch dziewczynach, których życie odmieniło się odkąd poznały chłopaków. Niedawno zaczęłam pisać, więc akcja za bardzo się nie rozkręciła :D, opowiadanie jest głównie o Niallu i Harrym, mam nadzieję, że się spodoba ;)

  http://imaginy1dopowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam na mój jeszcze jeden blog tym razem z imaginami ;)
   http://myimagineofonedirection.blogspot.com/

   Usuń
 33. Jeden wyjazd...
  A w życiu pewnej dziewczyny zmieni się wszystko,
  Lecz... czy na lepsze?
  Dowie się co to miłość,
  Co to przyjaźń...
  I co to cierpienie.
  Jedna miłość na wieki? Tyle przyjaciół? Czy nie wymaga za dużo?
  Życie piętnastoletniej Alex nie jest kolorową bajką. Czemu? Jej siostra jest jednym z wielu problemów...
  Chcesz dowiedzieć się czy miłość do blondyna zniknie?
  Czy zielonooki loczek to zniszczy?
  Wszystkiego dowiesz się na blogu -----> http://opowiadaniedziewczyny-przyjazn-1d.blogspot.com/

  SERDECZNIE ZAPRASZAM :D

  OdpowiedzUsuń
 34. http://zgodabudujeniezgodarujnuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. http://willyoumakemesmile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. http://wyimaginowany-swiat-grzywczak-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam. ;)
  http://storyaboutonedirectionbyola.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. http://pattyhazza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Krupierka z "Bookies" nie spodziewała się, że zwyczajna noc w kasynie zmieni całe jej dotychczasowe życie. Wszystko w co dotychczas wierzyła przestanie mieć sens, a On razem ze swoimi niewiarygodnymi oczami wkradnie się do jej codzienności.
  Tyle, że... Ona nie wie całej prawdy.
  I lepiej by było gdyby nigdy jej nie poznała, ale Ona jest uparta. I nierozsądna. Nic nie jest w stanie Jej przeszkodzić, a tym bardziej nie rudowłosa piękność, która w przeciwieństwie do niej wie wszystko.
  Jak poradzi sobie Eva w obliczu wyboru, który zaproponuje jej Zayn? Wybierze bezpieczeństwo w nieświadomości, czy może świadomość w niebezpieczeństwie?
  Przekonajcie się o tym czytając polski Dark Fanfiction z Zaynem i Ev w roli głównej:
  http://fanfiction-blackjack.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. http://onedirectionrprt.blogspot.com/
  dopiero zaczynam, imaginy o One Direction i nie tylko :) x

  OdpowiedzUsuń
 41. Po pięciu miesiącach zaginiona dziewczyna Liama Payne'a odnajduje się. Jednak nie jest już taka jak kiedyś. Nie chce powiedzieć, co się stało; gdzie była przez ten czas; czemu policja jej nie znalazła, chociaż szukała jej dzień w dzień. Oddala się od niego. Liam wie, że Abigail coś przed nim ukrywa. Tylko co? I czy jego najlepszy przyjaciel, Louis Tomlinson, jest w to wplątany? I czemu cały czas mu się zdaje, że zegar tyka, chcąc zabrać mu ukochaną?

  Zapraszam na opowiadanie fantasy <3
  http://escapethedeath.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. http://fiveboysstolemyheartforforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Cześć! ^^ Jeśli lubisz czytać, zapraszam Cię na mojego bloga z opowiadaniem fantasy o zwyczajnej nastolatce, która, podążając za swoją nieudaną randką w ciemno, wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zapraszam do czytania!
  http://bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Tytuł: "Love Story bez One Direction"
  Autor: Larry Stylinson
  Miejsce: świat magii, Glisserdorf
  Czas akcji: nieznany
  Rodzaj: fantastyka, dramat, romans
  Link: http://onedirection-loveadventure2.blogspot.com/
  Bohaterowie pierwszoplanowi: Emezis West, Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson
  Bohaterowie drugoplanowi: Janett North, Matthew Bat, Kriss Yellow, Matt West
  Ostrzeżenia: w opowiadaniu występują treści fantastyczne, a zachowania bohaterów nie odzwierciedlają ich w rzeczywistości.
  Fabuła: Stuletnia Emezis West- czyli Valeria Skalska( bohaterka pierwszej części opowiadania) jest dziewczyną o niewyobrażalnych zdolnościach i twardym charakterze. Zamieszkuje internat przeznaczony dla liceum magii, do którego uczęszcza. Puszczona samotnie w świat nieznanego i niebezpiecznego na swojej drodze spotyka wiele osób. Jedne z nich okazują się być niezwykle niebezpieczne i zagrażające jej życiu, inne o dziwo miłe i współczujące, a inne? Tajemnicze i nieznane zupełnie jak ona. Serce skute wiecznym lodem pęka z każdym dniem w towarzystwie wroga. Zbliżenie się? Wykluczone. Zagmatwane znajomości, przyjaźnie, powiązania i nienawiść staną na drodze do szczęścia, które uwolni przypadek- Jeden Kierunek.
  Chcesz zobaczyć jak poznała się ta szóstka? Przez co przeszła by o sobie zapomnieć i poznać się na nowo?
  Zapraszam do czytania.

  OdpowiedzUsuń
 45. "-Drzewo?!-zapytałam zaskoczona i wściekła. Ten obraz na tą chwilę nie był zadowalający. Takiego chama za sąsiada to na prawdę trzeba być mną.
  -O Boże.-westchnął-Śledzisz mnie?"
  Jesteście ciekawi jak zakończy się spór między sąsiadami? Zapraszamy na ff http://you-are-not-my-lawyer.blogspot.com/
  Historia pełna zwrotów akcji i humoru, nie obędzie się również be uczuć :)

  http://you-are-not-my-lawyer.blogspot.com/

  Eve;* i Dośka

  OdpowiedzUsuń
 46. Dziewczyna która w swoim życiu przeżyła śmierć swojej najukochańszej mamy zmuszona jest przeprowadzić się ze swoim ojcem Policjantem do New Yorku w sprawach służbowych.W okolicy dochodzi do przestępstw w różnych okolicznościach, sprawcy są nie do poznania .
  Wszystko zaczyna się dziać w tedy kiedy spotyka jego: Trucizna w żyłach, zemsta w sercu.Dziewczyna za wszelką cenę stara się trzymać z dala od natrętnego chłopaka. Aczkolwiek postanowiła mimo wszystko kierować się śladami własnej nieżyjącej matki i uczęszczać do szkoły/studia gdzie będzie mogła rozwijać swoje umiejętności . Jednak sprawa na tym się nie kończy..
  Czy ktoś odkryje co się dzieje w tym mieście?

  zwiastun : http://www.youtube.com/watch?v=NVRkZ8FpduU&list=WLbwTPUAw-OmDscdkPWhX_TMVaEOYc4gwi

  OdpowiedzUsuń
 47. Mam na imię Ever Grande, chcesz poznać moją historie? Moje życie jest straszne, więc sądzę, że lepiej będzie, jeśli pójdziemy tam razem.Ale najpierw powtórz za mną katechizm:

  Wierzę, że dziesięciocentówka może wykoleić pociąg towarowy.
  Wierzę, że w kanałach Nowego Jorku żyją aligatory i szczury wielkości szetlandzkich kucyków.
  Wierzę, że stalowym śledziem od namiotu można odciąć komuś jego cień.
  Wierzę w świętego Mikołaja; wierzę, że poprzebierani w czerwono-białe stroje osobnicy, którzy są w centrum handlowym i przyjmują życzenia dzieci, są naprawdę jego pomocnikami.
  Wierzę, że otacza nas niewidzialny świat.
  Wierzę, że piłeczka golfa jest wypełniona trującym gazem, wiec jeśli ktoś ją przetnie i wciągnie ten gaz do płuc, umrze.
  Ale przede wszystkim wierzę w duchy, wierzę w duchy, wierze w duchy.

  W porządku? Gotowy? Świetnie! Proszę, oto moja dłoń. Ruszamy. Zanam drogę. Ty musisz wziąć się tylko w garść i.............uwierzyć.

  Zapraszam na mojego bloga http://kluta-w-serce.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Historia 17 letniej dziewczyny, która w życiu nie ma łatwo. Gdy już się wydaje, że jest dobrze, coś musi się skiepścić.
  Czy podoła wyzwaniom?
  Tego dowiecie się, czytając :http://neversey-never.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Co by się stało gdyby świat przestał istnieć .Harry Styles doświadczył tego na własnej skórze.Zamieszkał z innymi ludźmi w podziemnym mieście .Tylko czy na powierzchni na pewno nic nie ma ? Harry będzie powoli odkrywał tajemnice miasta , która okaże się zaskakująca .

  http://themysteryoftheendoftheworld.blogspot.com/ . zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 50. Vee - dziewczyna bez miłości, ciepła rodzinnego, z problemami z psychiką i 5 agresywnymi mężczyznami na karku.
  Jade - dziewczyna wiecznie szczęśliwa. A może to tylko pozory?
  Amy - dziewczyna, którą wszyscy uważają za chorą psychicznie i uważają że nikt nie powinien się do niej zbliżać.
  Niall - chłopak, który porzucił rodzinę, by teraz wieść życie, które jest bez zasad i ograniczeń.
  Zayn - utracił wszystko i teraz chce się zabawić.
  Harry - chłopak, w którym odrodziła się naiwna nadzieja
  Liam - zraniony chce złagodzić ból ciągłymi imprezami i pomiataniem innymi.
  Louis - chłopak, od którego odwrócili się wszyscy prócz 4 osób, które teraz dzielą z nim straszną tajemnicę.
  Jedna historia. Pełna napięcia, namiętności i pożądania.
  Chcesz wejść w świat tajemniczych istot, w które już dawno przestaliśmy wierzyć? Chcesz poznać ich mroczne sekrety, udręczone dusze i ich słabości? Historia owiana tajemnicą i grozą o miłości, nadziei, oddaniu i złudnemu szczęściu...
  Jeżeli zaintrygował Cię świat 3 udręczonych dziewczyn i 5 przeklętych chłopaków, zapraszam na opowiadanie, od którego włosy stają dęba :
  http://chlodnypowiewsmierci.blogspot.com/

  Szukam 2 osób, które zagłębią się w ten magiczny świat i mi pomogą prowadzić bloga.

  OdpowiedzUsuń
 51. http://my-heart-beats-for-you-guys.blogspot.com/

  18-letnia Patricia Lopez wchodząca gwiazda (córka Jennifer Lopez i Georga Clooney'a) . Aktorka, modelka i piosenkarka . Dostała główną role w filmie, ale niestety musi opuścić rodzinne LA i zamieszkać w Londynie . Przeprowadza się tam razem z Izabel Pchalską manager Patrici i "przyjaciółka" . Trzyma się Patrici tylko ze względu na sławę , pieniądze, możliwość poznawania wielu gwiazd poprzez chodzenie z Patricią na gale, bale, rozdania nagród, premiery i wiele innych okazji, które cóż , mają rozgłos . Poznaje Veronice Alvey , sąsiadkę , która jest bardzo dobrą przyjaciółką chłopaków z One Direction . To ona pozna Patricię z One Direction i właśnie to wydarzenie zapoczątkuje falę niespodzianek, jak i wielu przeciwności losu .

  ZAPRASZAM ;

  OdpowiedzUsuń
 52. Życie to nie gra, a może jednak? Czy chciałbyś być jedną z tych osób które wiedzą wszystko, choć nie chcieli mieć z niektórymi sprawami w ogóle do czynienia. Gra która zabija powoli, nie czekając na nikogo, doprowadza ludzi do samobójstw. Czy Boonie odnajdzie prawdę? Czy Luke zdąży ją uratować? I najważniejsze czy przeżyją?

  Zapraszam :)

  http://wygrana-przegrana.blogspot.com / :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Dwie przyjaciółki wyjeżdżają do Londynu spełniać swoje marzenia. Jak potoczy się ich związek z gwiazdami światowej sławy ?
  ZAPRASZAM :)
  http://they-dont-know-about-us-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Prolog:
  Nie jestem przeciętną nastolatką. Bo czy przeciętna nastolatka jeździ wszędzie limuzynami, ma ochronę, guwernantkę i czy mieszka w pałacu? Nie.
  Od urodzenia byłam traktowana jak prawdziwa księżniczka. Życie miałam takie, gdyż moja rodzina była z arystokratycznego rodu Cavanaug. Podczas II Wojny Światowej straciliśmy dużą część naszego majątku. Na szczęście, mój ojciec - John spróbował uratować nasze kosztowności i po wielu latach spraw sądowych, udało mu się. W tamtym czasie założył też wiele firm. W skrócie – jesteśmy jedną z najbogatszych rodzin na świecie. W czasie studiowanie mojego ojca na uniwersytecie, którym oczywiście był Harvard, John spotkał kobietę o imieniu Kathrine, która po kilku latach została jego żoną, a niedługo później, po pewnej upojnej nocy, pojawiłam matką jego dzieci. Więc tak --pojawiłam się ja.
  Serdecznie zapraszam na:
  those-blue-eyes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. http://lifeistooshortforlovd.blogspot.co.uk/?m=1 zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Is love really is able to survive all this? to blog o dziewczynie (Rose), która postanowiła zacząć samodzielne życie wyprowadzając się od rodziców. Niestety na drodze do normalnego życia, stanął jej pewien chłopak (Harry), który wprowadził mnóstwo zmian oraz "ulepszeń" w jej normalnym, nudnym życiu jakie chciała mieć. Czy to dobry pomysł, aby Harry mieszał jej w głowie? Czy dobrze, że w ogóle go poznała? A jak Rose myśli na jego temat? Tego wszystkiego dowiecie się w moim blogu! Zapraszam ! :)

  A oto blog -- http://islovereallyisabletosurviveallthis.blogspot.com/

  I.. zwiastun do niego :D -- https://www.youtube.com/watch?v=KBgZv7PJ8z8

  Można zostawiać swoje blogi w zakładce "spam", każdy czytam i komentuję <3

  OdpowiedzUsuń
 57. Zapraszam !

  Dziewczynka: Kochasz mnie?
  Chłopczyk: Kocham!
  Dziewczynka: Tak jak dorosły?
  Chłopczyk: Nie! Ja Cię kocham tak naprawdę.

  http://teenage-rebel-fanfiction.blogspot.com/

  P.S Proszę, zostaw komentarz :)

  OdpowiedzUsuń
 58. ZAPRASZAM ! :3
  http://summer-and-harry-love-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. ZAPRASZAM ! :3
  http://bad-choice-dolly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 60. Przeprowadziła się z mamą do jej koleżanki, ale obie nie wiedziały, że ona ma syna. Czy relacje Nicole z Harry'm się polepszą, czy wręcz przeciwnie pogorszą.

  Zapraszam na bloga: rommate-fanfiction-harrystyles.blogspot.com
  Oraz do komentowania :)

  OdpowiedzUsuń
 61. ALONE-HARRY-STYLES-FANFICTION.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 62. - Zaw­sze będziesz mo­ja..  – mówi przyciskając mnie do swojej klatki piersiowej, splatając nasze dłonie.
  - A jeśli kiedyś zap­ragnę być z kimś innym? -pytam zerkając na jego. Wiedziałam, że tak się nigdy nie stanie. Nie dopuszczałam tej myśli do si
  ebie. Ale chciałam znać jego odpowiedź.
  - Jeśli nap­rawdę będziesz te­go chciała, poz­wolę Ci odejść,ale zaw­sze będę o To­bie pa­miętał.. Jeżeli mam Cię od­dać to tyl­ko w ręce lep­sze niż moje Rose.. –dodał po czym złożył delikaty pocałunek na moich wargach.

  http://goodbye-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/ ♡

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam serdecznie, na mój blog z opowiadaniami :) -> http://magicalsleep.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. opowiadanie o Niall'u Horan'ie -> http://teenage-dirtbag-baby-ff.blogspot.com/

  Wiecie jak to jest, że znajdujesz się w złym miejscu o niewłaściwej porze? Nigdy nie zapomnę tego dnia, dnia w którym wszystko się zaczęło. Przez przypadek otworzył się sam mój nowy rozdział w życiu, którego za cholerę nie chciałam. 17.05.2011 rok - straszna data, jest to dzień w którym wracałam do domu. Nigdy więcej tego nie zrobię! Może przejdę do konkretów, więc idąc niebezpieczną ulicą wracałam do domu zauważyłam jakiegoś mężczyznę, który za mną idzie już przez połowę drogi. Zaczęłam iść trochę szybszym tempem, ale on też przyspieszył, moja klatka piersiowa wyglądała jak oszalała. Podnosiła się szybko w dół i w górę. W pewnym momencie ten facet do mnie podbiegł, a ja nie zdążyłam już zareagować. Złapał mnie mocna za moje delikatne ręce, że aż syknęłam z bólu przechodzącego po moim całym ciele. Kilka sekund później podjechał czarny van i wysiadło z niego 3 facetów, nie widziałam ich twarzy tak samo jak tego pierwszego. Bardzo się przeraziłam, oni wymienili tylko spojrzenia i wepchnęli mnie do samochodu i ruszyliśmy. Jechaliśmy już sporo czasu i nie wiedziałam czy minęły już minuty lub godziny, albo minuty i godziny. Nie wiem, ale wiem, że strasznie się ich boję. Bałam się coś zrobić, a już tym bardziej się odezwać. Już wiedziałam, że tak szybko się z tond nie wydostanę. Weszła mi w tedy tylko jedna myśl, muszę być twarda, a przynajmniej taką udawać. A więc Chanel Nicole Black zapamiętaj sobie. Jutro nie ma już żadnych zasad!

  OdpowiedzUsuń
 65. http://innocent-love-fanfiction.blogspot.com/
  Blaire, zwykła dziewczyna przeprowadza się do nowej szkoły, uciekając od dawnego życia, które nie było cukierkowe. Czy uda jej się przeżyć w nowej szkole? Wygrać z poniżeniami? I uciec od prześladowcy? Jej problemy się jeszcze nie skończyły i nikt by nie pomyślał, że w rozwiązaniu ich pomoże jej chłopak, który się o nią założył...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 66. Zapraszam :) http://illusion-fanfiction-xx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, a odpowiedzi znajdziecie właśnie na blogu:
  http://disguise-fanfiction.blogspot.com/

  Mile widziane komentarze:)

  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 68. Życie Cassidy nie jest łatwe, problemy w szkole, śmierć brata, ale najgorszą rzeczą są jej rodzice-szefowie gangu Black i gangu Quiet. Cass musi podjąć decyzję, która może zmienić jej dotychczasowe życie. Czy sobie poradzi? Co się stanie kiedy w grę wejdzie prawdziwa miłość i przystojny brunet z lokami?
  http://you-know-my-name-no-my-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. Human race Zayn Malik Fanfiction

  Czy małe dziewczynki powinny mieć wszystko co chcą?
  Czy ich rodzice powinni dawać im wszystko?
  Czteroletnia ja chciała starszego brata, czy go dostała...

  Naprawdę będę straszne szczęśliwa, jakby ktoś zerkną i obejrzał moje wypociny, pomimo, że ta króciutka zapowiedź na górze może nie zachęcać. Trzeba samemu się przekonać

  LINK:
  http://humanraceffzayn.blogspot.com/

  xo Izzy

  OdpowiedzUsuń
 70. http://yustbelieveinyourdreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Zapraszam na opowiadanie o Harrym Stylesie : Baby Styles <3

  -Boisz się zmian ? - spytałam
  -Jednej .
  -Jakiej ?
  -Boje się że odejdziesz - powiedział bardzo poważnie
  -Nigdzie się nie wybieram - uśmiechnęłam się , po czym złapałam jego dłoń w swoją

  http://baby-styles-fanfiction.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam ! ^^

  OdpowiedzUsuń
 72. Serdecznie zapraszam na bloga znajomej :alexandharry.blogspot.com
  Warty polecenia i przeczytania.
  Serdecznie zapraszam !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 73. Zapraszam na bloga pełnego nieporozumień, zagrożeń, emocji, miłości, seksu, przyjaźni, narkotyków!
  http://innocent-love-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. Zapraszam na nowego bloga, który potrzebuje DUŻE wsparcie od czytelników :) Fajnie by było, gdyby ktoś na niego zaglądnął, bo może akurat się spodoba :) Jest już co czytać, tylko nie ma kto, tak więc zapraszamy! Czytajcie, komentujcie, polecajcie!
  http://imaginy1dlm.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 75. Dopiero zaczęła pisać i bardzo chciałabym to robić, ale potrzebuję motywacji. Proszę o odwiedzenie mojego bloga. To nie jest duża prośba. A jeśli zostawisz komentarz to będę wniebowzięta. Powaga. Zapraszam i z góry dziękuję. <33
  http://emptiness-zaynmalikff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. *12 lat wcześniej*
  20 czerwca - moje długo wyczekiwane urodziny. Już siódme! Tak bardzo chciałam rozpakować prezent od rodziców, ale zakazali mi tego robić do powrotu taty z pracy. Cały czas czułam podekscytowanie tym, co mogę znaleźć w środku. Próbowałam zabić czas przebierając moje lalki, ale nie wiele mi to dawało. Non stop myślałam o upominku.
  Na reszcie przyszedł ten moment, w którym tata przyszedł do domu. Od razu pobiegłam do mamy, która z uśmiechem wyciągnęła wielkie pudło. Gdy tylko dostałam je w swoje ręce zaczęłam zrywać papier. Moim oczom ukazał się futerał. Otworzyłam go, a w środku znajdowała się piękna gitara. Tatuś obiecał, że nauczy mnie grać!
  Tak właśnie zaczyna się historia z gitarą. Co zdarzy się, gdy Serena będzie starsza? Kogo spotka? Czy jej życie zmieni się drastycznie, a może odetnie się od wszystkich? Dowiecie się czytając bloga http://my-story-with-guitar.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że się spodoba :P

  OdpowiedzUsuń
 77. Dziewczyna, która musi przez kilka miesięcy zamieszkać u brata Alex Payne. To siostra sławnego członka z boysbandu One Direction Liama. Przenosi się do innej szkoły w Los Angeles, gdzie chodzi jej najlepsza przyjaciółka Angel.Justin Bieber to zadziorny i pewny siebie chłopak, bożyszcze nastolatek. Pewnego dnia poznaje Alex jego życia obraca się o 180 stopni. Chłopak zakochuje się, ale czy uda mu się stłamsić tą nienawiść którą dziewczyna do niego żywi? Czy uda mu się roztopić lód w sercu Alex?///http://opowiadanie-o-jb-i-sel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. Spacerował ciemnymi ulicami Londynu, myśląc o niej. O ciemnowłosej dziewczynie, którą tak naprawdę nadal kochał i nigdy o niej nie zapomniał choć minęły już te pieprzone 2 lata. Myślał o niej co noc, co dzień. Łudząc się że ona żyje i że kiedyś wszystko znów będzie takie jak dawniej, idealne, że będzie miał ją przy swoim boku i nigdy więcej nie pozwoli jej odejść. Lecz tylko łudził się. Ona już nie żyła i nigdy nie powróci do niego ale nie chciał przyjąć tego do swojej wiadomości.
  Patrzył w rozgwieżdżone niebo takie jakie było tej samej nocy kiedy...//http://crazy-in-love-selena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. http://love-you-goodbye-ff-lt.blogspot.com/
  : 18 - letnia Lucy Swan zostaje potrącona przez sławnego piłkarza - Louisa Tomlinsona. Para nie pała do siebie sympatią - Lucy chcę zgłosić to na policje, a Louis staje na głowie, żeby dziewczyna nic nie mówiła. Kiedy tych dwoje bliżej się poznaje, coś ich do siebie ciągnie, niestety miłość nie jest dla nich wskazana. Jaką cenę będą musieli za to zapłacić? Czy Lucy postawi na swoim i zniszczy reputacje seksownego bruneta?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcenie swojego niezwykle cennego czasu na przeczytanie moich wypocin i zostawienie komentarza. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo uszczęśliwiają mnie nawet krótkie słowa i opinie. MASSIVE THANKS ♥